Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Новини

Велосипедом на роботу №1

Велосипедом на роботу - це відео-історії львів’ян які використовують цей вид транспорту для пересування містом. Відділ промоції міста розпочав роботу над зйомкою відео ще минулого місяця, а сьогодні ми представили відео з першою героїнею. Надалі раз на тиждень виходитимуть нові ролики з новими персонажами. Цей проект спрямований на популяризацію велосипедного руху у Львові і відбувається в рамках підготовки до Європейського тижня мобільності який пройде у Львові з 16 до 22 вересня 2013 року. Саме такі короткі відео допоможуть іншим усвідомити наскільки легко і просто пересуватися велосипедом по місту і що кожен львів’янин і львів’янка можуть долучитися до створення кращого і безпечного Львова.

Тема цьогорічного ЄТМ «Чисте повітря – це ваш хід». Європа спрямовує увагу на забруднення повітря транспортними засобами, внаслідок чого погіршується середовище нашого існування. Велосипед, громадський транспорт і піша хода це ті способи пересування які доступні кожному і які не мають негативного впливу на якість повітря, що є дуже важливим фактором для будь-якого міста.