Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Новини

22 травня відбудеться Всеукраїнський велодень у Львові

22 травня 2016 року у Львові відбудеться найбільша велосипедна подія року – “Всеукраїнський Велодень”! Захід організовується LvivBicycleClub та ГО «Львівська Асоціація Велосипедистів» за підтримки Управління молоді, сім”ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Учасники заходу збираються з 10.00 на площі перед оперним театром, звідки об 11.00 здійснять велопробіг за наступним маршрутом: проспект Свободи, вул.. Академіка Гнатюка, вул., Листопадового Чину, вул., Митрополита Андрея, вул., Героїв УПА, вул., Копистинського, вул. Любінська, вул. Івана Виговського, вул. Володимира Великого, вул. Княгині Ольги, вул. Академіка Сахорова, вул. Миколи Коперніка вул. Словацького, вул. Університетська. Загальна протяжність 12 км. На старті відбуватиметься реєстрація учасників, кожному учаснику видаватиметься паперовий браслет для точного визначення кількості учасників. Після закінчення велопробігу відбудеться розіграш цінних призів за номерами браслетів.

Під час велопробігу буде супровід автомобілів поліції та волонтерів. Нагадуємо, що Велодень – це не спортивний захід, а розрахований на участь усіх вікових категорій та будь-якого рівня фізичної підготовки. Беріть свої велосипеди, або на прокат, запрошуйте близьких, друзів і знайомих та приїжджайте на справжнє велосипедне свято!

Після завершення велопробігу на площі перед пам’ятником Івана Франка (вул. Університетьська, 1) відбудеться розважальна конкурсна програма, в якій може взяти участь кожен бажаючий та виграти корисні та цікаві призи від партнерів. Також буде проведено розіграш цінних призів за номером паперового браслету серед учасників велопробігу. Після проведення конкурсів відбудеться дискусія на велосипедну тематику за участю експертів.

22 травня Всеукраїнський Велодень пройде не тільки у Львові, але й у багатьох містах України, зокрема, у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Миколаєві.

Головна ідея акції: покращити якість життя у містах, шляхом звільнення вулиць великих міст України від шкідливих викидів та заторів завдяки збільшенню частки пересування на велосипедах.

Велосипедисти також виступають за створення зручної та безпечної велоінфраструктури, яка сприяє підвищенню безпеки руху на вулицях та покращує якість життя у місті, за впровадження спеціально обладнаних велосипедних парковок біля громадських місць, а також за взаємоповагу та дотримання правил дорожнього руху на вулицях українських міст водіями усіх транспортних засобів та пішоходами.

How Is My Site?

View Results

Loading ... Loading ...