Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Новини

Сьогодні стартував конкурс «Велопрацедавець – 2014 у Львові»

Конкурс «Велопрацедавець» вперше проводитиметься у Львові в межах Європейського тижня мобільності, який проходитиме 16-22 вересня. Конкурс відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси та установи. Подавайте заявки та отримуйте широке визнання велоспільноти Львова та заохочувальні призи. Заявки приймаються з 20 серпня до 20 вересня 2014 р. Оголошення переможців відбудеться 22 вересня.

Переможцем може стати той працедавець, який створив найкращі умови для працівників-велосипедистів компанії чи організації та клієнтів, які приїжджають на велосипедах. Серед критеріїв відбору наявність і якість велостійок, додаткових зручностей для велосипедистів (душ, переодягальні), відсоток велосипедистів до загальної кількості працівників, всіляке заохочення їзди на велосипеді та бонуси для велосипедистів від компанії. Заявку може подати будь-який працівник компанії за згодою керівництва.

Конкурс «Велопрацедавець» уже вп’яте проводиться у Києві та довів свою ефективність і доцільність. Дана акція спрямована заохотити працедавців створювати кращі умови для своїх працівників і клієнтів, які користуються велосипедом, таким чином заохочуючи їх частіше пересуватись цим видом транспорту. Це також можливість для компанії підняти свій корпоративний імідж та зробити внесок у покращення якості життя у місті. Адже відомо, що збільшення частки велосипедистів позитивно впливає на життя у цілому місті, а їзда на велосипеді позитивно впливає на здоров’я людини.

Завантажте рекомендаційну брошуру                                    Завантажте презентацію “Рекомендації для
“Як заохотити клієнтів та співробітників                                 підприємств та установ щодо облаштування
користуватись велосипедом” (клікніть на фото)                 велостоянок” (клікніть на фото)

guide_18.08 Створення умов для

Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку

Детальні умови конкурсу читайте ТУТ