Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Новини

Ініціатива “Підвезу!” дозволяє зробити автомобіль ефективнішим

Як можна бути більш відповідальним до довкілля, свого міста та його мешканців, якщо ви є власником автомобіля і щодня їздите ним на роботу в справах і при цьому економите кошти на бензині? З цією метою у Львові діє ініціатива “Підвезу!“, яка залучає водіїв до підвезення мешканців міста на роботу в години пік. До якої можуть долучитися всі охочі водії і пасажири. Відомо, що основною проблемою автомобіля в місті є те, що він перевозить лише водія. Ініціатива “Підвезу!” надає можливість зробити приватний автомобіль більш ефективним транспортом і повернути гроші за витрачений бензин. Між водіями та пасажирами існує домовленість, що вартість проїзду коштує 8 гривень – подвійну вартість ціни проїзду в маршрутці.

Підвезу, ефективність автомобіляЗареєструвати власний автомобіль, чи знайти собі місце в машині можна на сайті або Facebook-сторінці ініціативи «Підвезу!». Зараз є 280 зареєстрованих водіїв і 428 пасажирів. Автомобіль, який бере участь в ініціативі має розпізнавальну наліпку “Лев” з порядковим номером. Обличчя водіїв, їх порядковий номер і маршрут можна дізнатись на сайті і на сторінці Facebook.

ПідвезуОрганізатори ініціативи ставлять за ціль частково розвантажити систему міського транспорту через взаємодопомогу жителів міста. В місті існує проблема з нестачею автобусів, неввічливістю водіїв, “людяністю” та безпекою в перевезеннях. З цією ініціативою мешканці мають можливість пересуватись містом з значно більшим комфортом.

  • Pidvezy.org

    реєструватись і користуватись можна тут:
    http://www.pidvezy.org