Загальна Інформація

Обирай. Змінюй. Поєднуй!

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту.

Детальніше »

Ровером на пари

В межах проекту “Ровером на пари” Інститутом міста було проведено дослідження серед студентів львівських вузів. Дослідження було проведено наприкінці квітня – початку травня 2014 року в рамках ініціативи “Центр соціальних інновацій”. Загалом було опитано 400 осіб методом “face to face” інтерв’ю. Похибка репрезентативності вибірки не перевищує 5%. Дослідження провели серед студентів Національного університету “Львівська політехніка” (46,5%), Львівського національного університету ім. І. Франка (30,5%), Української академії друкарства (7,7%), Львівського державного університету фізичної культури (2,7%). Національного лісотехнічного університету України (10,85%), Львівської національної академії мистецтв (1,8%).

Як показало дослідження більша частина студентів мають велосипед, але мала частина насправді їздить ним на пари та по інших справах. Більшість використовує його для прогулянок і відпочинку. Дослідження показало позитивне ставлення до велосипедів, але багато хто не вважає його безпечним транспортом. Дослідження також продемонструвало малу обізнаність студентів про велосипеди.

Можна зробити висновок, що з покращенням обізнаності студентів і інфраструктури, можна досягти зростання кількості студентів, що їздять ровером на пари.

Ровером на пари, макет

На базі дослідження було розроблено буклет “Ровером на пари”, який розповсюджується серед студентів. Завантажити буклет
Посібник велосипедиста розроблений щоб роз’яснити правила їзди на велосипеді і надати рекомендація для безпечної і зручної їзди по Львову. Родруковану версію можна отримати у Львівській міській раді та по закладах міста.